יום רביעי, 18 בנובמבר 2015

נומרולוגיה קבלית - התאמה זוגית לפי שמות ותאריך לידה

התאמה זוגית לפי שמות ותאריך לידהלפי תורת נומרולוגיה קבלית וחכמת הקבלה, מתאפשר לנו לדעת על פי סוד האותיות לצפות על הקרמה הזוגית שלנו.

התאמה זוגית - לכאורה, ישנה סתירה מהותית, בין התפיסות הרוחניות השונות לבדיקת התאמה זוגית, לכל תפיסה רוחנית, יש את הכלים והשיטות לבדוק את מידת ההתאמה הזוגית, הבעיה היא שברוב השיטות לא ניתן לבדוק את מידת החיבור והזרימה האנרגטית ( רוח גוף ונפש) בין שני בני זוג.

זוגיות בריאה וטובה מגשימה את עצמה, על פי הציפיות הצרכים והחיבור מבחינה, מנטלית, חומרית, פיזית נפשית ורוחנית.
זוגיות שאין בה את המרכבים הנכונים של החיבור, אינה יכולה להתקיים לאורך זמן ויוצרת שרשרת של בעיות המביאות את המערכת הזוגית לזוגיות במשבר, הרקע לכך חוסר איזון רגשי, נפשי ופיזי, ועמידה בציפיות ההדדיות.

זוגיות מהי? 

"וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים: נַעֲשֶׂה אָדָם בְּצַלְמֵנוּ כִּדְמוּתֵנוּ........ וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ, זָכָר וּנְקֵבָה בָּרָא אֹתָם" ( בראשית פרק א פסוק י"ח)

סיפור בריאת אדם וחווה בספר בראשית מופיע פעמיים, בפרק א ובפרק ב, בשני הפרקים התיאור של בריאת האדם שונה, לפי המקרא, אדם הוא אדמה, חוה הוא מלשון - ראייה וחוויה,

לפי פרק ב', בריאת האדם  "עָפָר מִן הָאֲדָמָה, וַיִּפַּח בְּאַפָּיו נִשְׁמַת חַיִּים", ולאחר ששם אותו בגן עדן אמר אלוהים  "לֹא טוֹב הֱיוֹת הָאָדָם לְבַדּוֹ, אֶעֱשֶׂה לּוֹ עֵזֶר כְּנֶגְדּוֹ"  ( בראשית פרק ב פסוק י"ח)

"וּלְאָדָם לֹא מָצָא עֵזֶר כְּנֶגְדּוֹ. וַיַּפֵּל ה' אֱלֹהִים תַּרְדֵּמָה עַל הָאָדָם וַיִּישָׁן, וַיִּקַּח אַחַת מִצַּלְעֹתָיו וַיִּסְגֹּר בָּשָׂר תַּחְתֶּנָּה. וַיִּבֶן ה' אֱלֹהִים אֶת הַצֵּלָע אֲשֶׁר לָקַח מִן הָאָדָם לְאִשָּׁה, וַיְבִאֶהָ אֶל הָאָדָם. וַיֹּאמֶר הָאָדָם: זֹאת הַפַּעַם עֶצֶם מֵעֲצָמַי וּבָשָׂר מִבְּשָׂרִי, לְזֹאת יִקָּרֵא אִשָּׁה, כִּי מֵאִישׁ לֻקְחָה זֹּאת. .... וְדָבַק בְּאִשְׁתּוֹ וְהָיוּ לְבָשָׂר אֶחָד.

וַתִּפָּקַחְנָה עֵינֵי שְׁנֵיהֶם וַיֵּדְעוּ כִּי עֵירֻמִּם הֵם........וַיִּקְרָא הָאָדָם שֵׁם אִשְׁתּוֹ חַוָּה כִּי הִוא הָיְתָה אֵם כָּל חָי,

העיסוק בזוגיות על כל חלקיה ומורכבותה, תופס חלק עיקרי ונכבד במציאות חיינו, מטרת הזוגיות היא איחוד ודבקות, זיווג נאמנות שיתוף והרמוניה

איך יודעים שהזיווג הוא נכון שישנה התאמה זוגית? האם יש ייעוד משותף? האם הזיווג הוא קראמתי ( שיעור ותיקון)
זוגיות נחוצה לכולנו היא חלק משמעותי ביותר בחיינו, לפני כניסת הנשמה לגוף האדם והתגלמותה בתוכו, היא בוחרת את הנתיבים והמסלולים שהם סימני הדרך לצמתים השונים בחיינו, לאדם איש או אישה ניתנה זכות הבחירה, "הכול צפוי והרשות נתונה" הנשמה מציבה לו זכות לבחור במספר נתיבי חיים, בכל מסלול ייתקל האדם בצומת אשר תחייב אותו לקבל החלטות בעלת השלכות הוגעות לייעודו וגורלו,כך גם בבחירת בן או בת הזוג.

המיסטיקה היהודית לפי חכמת הקבלה וסוד האותיות מלאה בסימנים ורמזים אשר יכוונו את האדם לייעודו האמתי השיעורים והתיקונים שעליו לעבור במסע חיו, הסימנים והרמזים הם רצון ובחירת הנשמה שמוטבעת בתודעת האדם מרגע לידתו.

אלו סימני דרך תמרורים החקוקים בתודעה אמצעי זיהו של בן או בת הזוג, המלווים בהתפתחות ספונטנית בלתי מובנת של רגשות הדדיים, היוצרים תחושה של הכרות מוקדמת. זרימה וחיבור רגשי פיסי ורוחני בלתי ניתנים לשליטה.

אם כן איך נדע לקבל החלטות נכונות וטובות לגבי הבחירה הזוגית שלנו, האם הקשר הוא קשר קארמתי וזו הבחירה הנכונה והמתאימה לנו? או שבחרנו בנתיב הלא נכון משיקולים שונים שאינם מבטאים את רצון הנשמה וייעודנו.

נומרולוגיה קבלית - מיסטיקה יהודית וחכמת הקבלהחכמת הקבלה וסוד האותיות מאפשרת לנו לפי עשר תכונות שנקראות "עשר הספירות" לבצע "התאמה זוגית" לפי שמות ותאריך לידה".

נומרולוגיה קבלית מתעסקת ב 22 אותיות האלף בית ועשר הספירות שביחד הם ל"ב 32 סודות כמוסים ונתיבי חכמה ובינה.
עשר הספירות הן תכונות אלוהיות שהבורא האציל או הטמיע באדם ביום בריאתו, תכונות אופי, יכולות, רגשות, כוחות אנרגטיים המתארות את מבנה ואישיות האדם,

אותיות האלף בית הם סימנים ורמזים של מסלולים ורמזים, בחירה, ייעוד, שיעור ותיקון הגשמה עצמית,

נומרולוגיה קבלית  בנויה מנוסחאות חלקם מתמטיות וחלקם מצירופי האותיות שבשם האדם, והם מהווים כלי רוחני ומיסטי לחישוב "התאמה זוגית". ככל שהחיבור הרוחני הנפשי והפיסי גבוה יותר כך גם ניתן לקבוע את מידת החיבור בהתאמה זוגית, ככל שהפערים גדולים יהיה קשה לקבוע את מידת החיבור,

זוגיות מוצלחת אינה בהכרח תוצאה של ייחוס ומעמד, השכלה מנטליות, סביבה או מוצא, אומנם יש להם השפעה עקיפה אך ברוב המקרים הם לא המדד להצלחת הזוגיות.

זוגיות איננה רק משיכה פיזית ומינית הבנויה מיופי חיצוני, אלה חיבור ממשי ורוחני בהרמוניה ובהשלמה הדדית גוף רוח ונפש, המגלמים בתוכם ל"ב שהם סודות גדולים. בצורה מדויקת המתאימה לרצון ובחירת הנשמה.

"וְדָבַק בְּאִשְׁתּוֹ וְהָיוּ לְבָשָׂר אֶחָד". הזרמת חיים ואנרגיות חיוביות, אשר יניעו את בני הזוג לבנות ביחד בצורה מושלמת והרמונית את חיי האישות והזוגיות.

כשאין הרמוניה והשלמה הדדית, נוצרים חסימות, מצבי תקיעות, קשיים ובעיות רגשיות, מריבות וסכסוכים, אי הבנות ופערים בציפיות, יחסי תלות, קנאה, רכושנות ושתלטנות, מה שבסופו מוביל את הזוגיות אל "זוגיות במשבר" הגוררים בגידות, שקרים, פרידות וגירושין, זלזול וחוסר יחס, קרירות  ועוד...

בכול מאתנו קיימת הנוסחה האישית הרצויה ביחס לבן או בת הזוג המתאים, ברוב המקרים ישנו פער אדיר בין הרצוי לבין המתאים

כאשר אנו ננעלים על המטרה - בחירת בן/ת הזוג הרצוי לנו אנחנו לנכנסים למצב נפשי ורגשי שנקרא "אהבה" חיבור רגשי עמוק ובלתי מוגדר. מצב המשקף את הרצון שלנו והציפיות שלנו, חיבור עצמתי. שלא ניתן לשליטה ותכנון, חיבור חסר שלא מתקיימת בו גוף רוח ונפש, קארמה זוגית,  הנעילה על המטרה  הזאת היא תלותית הרסנית ומסוכנת לזוגיות ולאדם.
קארמה - שיעור ותיקון בזוגיות

בקשרים זוגיים רבים מסתתרים רמזים וסמנים, המעידים על הצורך אצל אחד מבני הזוג או אצל שניהם לעבור תיקון בזוגיות. תיקון מגלגול קודם "קשר קארמתי" שיעור שנובע מרצון ובחירת הנשמה, ולכן אנו נתקלים בקשרים שנוצרת בהם תחושת המשכיות מהכרות קודמת "הכרות נשימתית" בין בני הזוג חלקם של אותם קשרים יכולים להיות קצרים עד לסיום התיקון, וחלקם ארוכים וקבועים, בקשר קרמתי אחד מבני הזוג או שניהם ביחד, עוברים תהליך של שיעור ותיקון כדי לסיים דברים שלא הסתיימו בגלגול קודם,

קשרים כאלו יכולים להיות מלווים בקשיים רבים שנועדו לסייע לבני הזוג להתמודד אתם, פעמים רבות קשרים אלו מתפתחים במהירות וללא שום שליטה וקשר להתאמה זוגית, תהליך בלתי נמנע וגם רצוי על מנת לטהר ולנקות את כל הפגמים שהתהוו מגלגולים קודמים.

מיסטיקנים - ייעוץ והכוונה זוגית


לחיי זוגיות בריאה טובה ומאושרת. לבדיקת התאמה זוגית לפי שמות ותאריך לידה בהתאם לנומרולוגיה הקבלית, לפי המיסטיקה היהודית וחכמת הקבלה, הנכם מוזמנים לשוחח במענה טלפוני ישיר עם מיסטיקנים רבנים הבקhאים בתורת סוד האותיות,
הזוגיות במשבר? רוצים הכוונה וייעוץ רוחני? מיסטיקנים, מדריכים, יועצים ומתקשרים זמינים לרשותכם און ליין בטלפון במענה מידי 24/7 בכול נושא או בעיה הקשורה ל "אהבה זוגיות ומה שבניהם" באתר מיסטיקנים און ליין

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.