יום חמישי, 1 ביוני 2017

בדיקה והוספת שמות לפי הנומרולוגיה

בדיקת שמות נומרולוגית - ייעוץ והכוונה רוחנית און ליין

מיסטיקנים ונומרולוגים בטלפון -  072-2280549 / 072-2280546


רבים מאתנו מבקשים לדעת את משמעות השם הפרטי שלהם? בתקופה האחרונה תופעה זו רק הולכת וגדלה, ורבים מבקשים לבדוק את המצב האנרגטי שנמצא בשם הפרטי. ובהתאם להוסיף שם שני לשם הפרטי.  

תוספת שם שני, לפי הנומרולוגיה או המיסטיקה ונומרולוגיה קבלית על ידי נומרולוגים, מיסטיקנים ומומחי קבלה.
בעידן החדש הנומרולוגיה הקבלית הפכה לכלי עצמתי המשפיע על חיינו בצורה חיובית ואנרגטית, כלי להגברת המודעות העצמית, כלי להגשמה עצמית, כלי המסייע בתהליכים של שינוי, התפתחות, ומימוש עצמי. הנומרולוגיה מסייעת לנו ללכת קדימה עם הזמן, להתמודד עם חסימות, לנטרל אנרגיות שליליות, לקבל תשובות לשאלות בכול תחום ובעיה, הנומרולוגיה מסייעת לנו רבות בתהליכים של קבלת החלטות.

להתבונן קדימה לעבר עתיד בטוח ומגשים, לחיות נכון בזמן הוויה, ולהתבונן בצורה רוחנית ומציאותית על החיים. 

שמות האדם משקפים את מבנה האופי והאישיות של האדם, את השרש הרוחני ממנו הוא נוצר, את המהות הפנימית, את הייעוד האישי, מהות גורל ויכולות אישיות.

סוד האותיות בשם הפרטי לפי הנומרולוגיה הקבלית הן אנרגיות רוחניות דרכם אנו מסתכלים ומתמודדים עם העולם הגשמי והפיזי, 

לפי תורת הנומרולוגיה לנשמה האלוקית שבתוכנו ישנו תפקיד חשוב היות והיא אחראית על בחירת שם האדם. הנשמה היא שבוחרת עבורנו את ההורים שלנו, את זמן הלידה, ואת מקום הלידה. היא אשר מתווה את מסלול חיינו מרגע הלידה ועד המוות, למרות היא בידינו את זכות הבחירה, זכות אשר תקבע ותחרוץ את גורלנו לטוב או לרע.

קארמה - שיעור ותיקון, סיבה ומסובב (תוצאה) 

הנשמה בוחרת בגוף בתור מלבוש גשמי בלבד, במטרה לעבור מסלול של שיעורים ותיקונים אשר נפגמו במחזורי חיים קודמים, ולכן עלינו לחוות חוויות מסוימות במסע החיים, שכול מטרתם לטהר ולסלק את כל המכשולים והפגמים שהנשמה קבעה לעצמה כיעד רוחני. 

לפי האר"י  הקדוש זכר צדיק לברכה, השם הפרטי שכבכול נקבע על על ידי ההורים ביום הלידה או בעת ברית המילה, נקבע כמתאים ביותר לצרכי הנשמה, היות והוא מגדיר את ייעודו ותפקידו של האדם בעולם הזה,  את הסיבה העיקרית לשמה הוא בא לעולם, סיבה שהחלה בגלגולים קודמים, כל החווית שיחווה האדם הם  בעולם הזה הוא שיעור ניסיון תוצאה שכל מטרתה לתקן.

שינוי שם או הוספת שם שני נוסף ידוע כסגולה לשינוי אנרגיות וקבלת האור הרוחני לברכה וטובה. 

לפי תלמוד בבלי כתוב שסגולה היא לבטל גזרה שנגזרה על האדם, על ידי הוספת שם או שינוי שם.

גם מהתורה אנו למדים כי אלוהים בקש מאברם אבינו להוסיף "ה" לשמו הפרטי מאברם לאברהם. במטרה לפתוח את גורלו ולשנות את ייעודו " וְלֹא יִקָּרֵא עוֹד אֶת שִׁמְךָ אַבְרָם וְהָיָה שִׁמְךָ אַבְרָהָם כִּי אַב הֲמוֹן גּוֹיִם נְתַתִּיךָ: ומוסיף אלוהים "שרי אשתך לא תקרא את שמה שרי כי אם שרה יהיה שמה. ולכן התברכה שרה ונולד לה בן זכר בגיל 90 (בראשית, פרק י"ז).

מכאן אנו למדים שבהטיית השם או הוספת שם שני יש ברכה וסגולה להצלחה וקבלת השפע.


הוספת שמות


כאשר מיסטיקנים ונומרולוגים מומחי קבלה מוספים שם שני לאדם חשוב, שהאדם יהיה מחובר רוחנית אנרגטית ורגשית לשם השני, עליו להזדהות עם השם הנוסף ולאהוב אותו. 
  
הסיבות להוספת שם לפי המקורות חיבור ואהבה לשם המקורי כשאדם לא מחובר לשמו הפרטי, הוא חש חסום וסגור, נתון להשפעות אנרגטיות שליליות, לכן צריך לבחור שם נכון ומתאים שהאדם יתחבר אליו ויאהב אותו.
.
הוספת שם גם במקרים של מחלה קשה, מצוקה נפשית, קשיים וחסימות מתמשכות, חוסר יכולת למצוא זוגיות נכונה ומתאימה.

יש כאלו המוסיפים שם שני מבחינה רוחנית לצורך הגברת המודעות העצמית, התפתחות, הגשמה והצלחה, פרנסה טובה, ברכה וקבלת השפע ועוד...

כאשר לשם הפרטי יש קונוטציות שליליות, או שהוא מכיל אנרגיות שליליות, צריך למצוא שם נוסף שיצור את האיזון החיובי והאנרגטי, 

הצורך בשינוי שם או הוספת שם, כרוכה בנכונות של האדם להתחבר למהות הרוחנית הרוחנית של השם החדש ולקבל אותו באהבה.
  
כאשר משנים או מוסיפים שם על ידי מיסטיקנים או נומרולוגים מומחי קבלה, עליהם לבדוק היטב את השרש הרוחני של השם ואם בכלל יש צורך ב "הוספת או שינוי שם",

כאשר משנים שם האדם נכנס לתוך תהליך חדש של התפתחות ושינוי, הייעוד משתנה בהתאם, דרכים חדשות נפתחות לפניו לבחירה, שינוי השם לא משמנה את מהות האדם וייעודו אלה מסייע לו רוחנית בקבלת החלטות נכונות, הסרת חסימות אנרגטיות, שינוי המצב האנרגטי הרוחני לחיוב ולטובה מהמצב שהיה לפני זה. 


מיסטיקנים ונומרולוגים מומלצים בטלפון

מבקרים באתר מיסטיקול 8 - מרכז האור והמיסטיקה בישראל, מומחי מיסטיקה לבחירתכם מיסטיקן או נומרולוג מתקשרים בטלפון עם יועצים מיסטיקנים נומרולוגים ומומחי קבלה ומקבלים מידית ייעוץ נומרולוגי, תחזית נומרולוגית, ייעוץ רוחני, תשובות לשאלות בכל בעיה ותחומי החיים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.