יום שישי, 14 במרץ 2014

נומרולוגיה - בדיקה והוספת שמות


מיסטיקה ונומרולוגיה
נומרולוגיה, הינה חלק חשוב בתפיסת עולם מיסטיקה על כל רבדיו, נומרולוגיה היא תפישה פילוסופית רוחנית המוגדרת כ - "תורת המספרים".

נומרולוגיה משמשת ככלי ושיטה רוחנית, שבעזרתה אפשר לבצע מספר פעולות הקשורות לאופי האדם ואישיותו, לדעת מה צופן לו העתיד, מהו המסלול, היעדים, התפקיד, אשר נקבעו עבורו מרגע הלידה – גורל וייעוד, לפענח יכולות, לערוך התאמה זוגית, לקבוע מה נכון לו ומה לא נכון, לפענח זמנים מתאימים לשינוי, הוספת שמות לצורך איזון אנרגטי, ניתן להשתמש בה בעת ייעוץ זוגי, הכוונה וסיוע בתחומים רבים כגון: קריירה, לימודים, בריאות גוף ונפש, כספים, עסקים, מספרי בתים ועוד.

נומרולוגיה לפי המיסטיקה נותנת לנו ציור מדויק של מבנה האישיות שלנו, מי אני?, מה הכי טוב בשבילי? מה הם היעדים שהנשמה האלוקית בחרה עבורנו, מהו יהיה המיקום או המעמד הסוציו - אקונומי שלנו, מה טוב ומה לא טוב מבחינה זוגית, עבודה, מקצוע, מגורים, שמות ועוד.

תאריך הלידה והשם המלא מאפשר לנומרולוג לנתח את סיפור חיו האישיים של האדם, מבלי להיכנס לעבר אלה להתרכז בהווה ובמה שהעתיד צופן לכל אחד ואחת.

נומרולוגיה היא גם כלי למתן תשובות לשאלות, שיטה טובה לקבלת החלטות, כלי לאיזון אנרגטי ושחרור מחסימות ומצבי לחץ, שיטה לייעוץ והכוונה בתחומים רבים, המטרידים אותנו, הכול לפי הזמן והתקופה.

ייעוץ נומרולוגי

בעזרת נומרולוגיה על ידי ייעוץ נכון ומדויק, ניתן לסייע לכל אחד להגשים את הייעוד האישי שלו, לקבוע מטרות ויעדים בצורה הכי חיובית תוך כדי סינון כל מה שלא נכון וטוב עבור האדם.

בנומרולוגיה הזיהוי נעשה לפי השם הפרטי, השם הפרטי הוא מעין כרטיס ביקור, בשם הפרטי של האדם ישנם אנרגיות חיוביות ושליליות, מתוכם האדם שואב את כוחותיו, בדרך להגשמת ייעודו בחיים באופן ייחודי.

הוספת שמות


ייעוץ נומרולוגי יסייע לכם לגלות האם השם שקיבלתם בלידה מההורים, מכיל בתוכו את אותן אנרגיות המשקפות את בחירת הנשמה, בעת לידתנו. כאשר ישנה הרמוניה גבוהה והתאמה נומרולוגית בין השם לייעוד האנרגיות בשם יסייעו לו להגשים את ייעודו בצורה טובה ויעילה יותר, אם בשם ישנם אלמנטים של אנרגיות שליליות, הדבר יכול לגרום למצבי תקיעות וחסימות ולחוסר יציבות ומימוש עצמי, לפי הקבלה היהודית ויש בזה סוד גדול, אסור להחליף שם פרטי היות והשם קובע את הייחוס של האדם מרגע הלידה, לכן ברוב המקרים, למעט מקרים ספציפיים מוספים שם שני לשם הפרטי.

המשמעות של הוספת שמות היא פתיחה וזרימה אנרגטית חיובית בהתאם לפוטנציאל האישי של כל אחד ואחת.

נומרולוגיה - תאריך לידה


"נומרולוגיה קבלית", נותנת חשיבות גדולה לתאריך הלידה, תאריך הלידה הוא סימן היכר תו זיהוי או תדר ייחודי המלווה את האדם מרגע לידתו ועד יום מותו, שלא כמו בשם האדם תאריך הלידה בלתי ניתן לשינוי הוא קבוע, הוא נקבע על ידי בחירת ורצון הנשמה, תאריך הלידה מהווה סימני דרך במפת הגורל, המסלול או השביל המעצב את שהגורל.

תאריך הלידה חושף את הבחירות האישיות שלנו, דרכי הפעולה שנבחר בדרך להגשמה עצמית, תאריך הלידה – חושף בפני כל נומרולוג או נומרולוגית, את הכוחות והאנרגיות הייחודיות המצויות באדם, את המכשולים והמסלולים בהם ייתקל בחייו, ומה הדרכים בהם ניתן להשתמש על מנת לשנות קארמה או לעשות תיקונים, כדי לממש את הייעוד האישי. זה בעצם המבחן האישי של כל אחד ואחת לפי הדרגה הרוחנית.

תאריך הלידה מתחלק לשלוש חלקים, יום, חודש, שנה שהם מספרים, כל אחד מהם מכיל נתונים ומשמעויות רוחניות ומיסטיות לפי הקבלה, הצירוף של כל המספרים ביחד, מהווים את מפת הגורל, לפי הייעוד, הזמן והמקום בדרך לתיקון והגשמת רצון הנשמה.

מיסטיקנים און ליין

האינטרנט מאפשר לנו היום לקבל שרותי מיסטיקה תקשור על ידי: נומרולוגים, מיסטיקנים, מתקשרים, מומחי טארוט, מומחי קבלה, אסטרולוגים ועוד, דרך אתרים של מיסטיקנים און ליין,

אתרי מיסטיקנים און ליין מציעים שרותי ייעוץ והכוונה בכול תחומי החיים מבחינה מיסטית ורוחנית, שרות מהיר ומידי במענה טלפוני אישי ודיסקרטי, אתרי מיסטיקנים און ליין פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, הם מציעים מאגר גדול של מומחים ויועצים רוחניים, אין צורך בתאום פגישה אישית, פשוט מחפשים באינטרנט מיסטיקנים און ליין, נכנסים לאתר מיסטיקנים, בוחרים מיסטיקן או מיסטיקנית לפי תחום מיסטי מועדף, נומרולוג או נומרולוגית, מתקשרים לטלפון באתר, משוחחים ומקבלים ייעוץ מידי, תשובות לשאלות, הכוונה וסייע.מיסטיקנים בטלפון 24/7

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.